| Cineva2424 a întrebat:

Salut, am o problema legata de niste casti, mi-am luat niste casti, destul de bune, se aude foarte smecher, dar cand am incercat sa ascult muzica pe youtube, nu se aude in casca dreapta.In rest cand ma joc, ascult muzica din pc se aude normal.Stiti care este problema?

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
1. Fă update la Adobe Flash Player (http://ninite.com/.net-air-flash-flashie-shockwave-silverlight/ ăsta face la mai multe care ar fi recomandat să le ai în PC ).
2. Vezi la setările sunetului, poate nu ai configurat "balanced" (balansat, adică între).

| Sfinnx a răspuns:

Incearca sa misti putin mufa de la casti tongue si eu am patit asa ca tine.