| AlexBombaRusa a întrebat:

Salut am o problema, mi-am facut un canal de Youtube si am inceput sa postez shorturi dar nu fac vizionari gen am mai avut un canal pe care postam aceleasi lucruri dar l-am sters si acum nu imi mai intra astea in recomandate sau s-a buguit el si nu imi mai apar vizualizarile..am sters tot continutul am facut un alt canal acum si am postat un short dar nu inteleg ce are de ce nu e bagat in recomandate.Acesta este canalul de Youtube puteti sa-mi dati o parere :https://www.youtube.com/channel/UCjMJSxmIRdTNJQ1XvZqboOA .Partea ciudata e ca mi se pune vizualizarile doar alea pe care le fac eu, am intrat pe fiecare clip odata sa vad daca se vede bine si doar alea se pun deci habar n-am ce are.Mai devreme am mai avut un canal dar l-am sters pe care facusem 3 vizualizari dintre care 2 erau ale mele dar o chestie ciudata era ca atunci cand ma uitam la statistici imi aparea ca am trei si cand intram pe pagina canalului vedeam ca are doar 2.Deci am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mna, stergi si faci toata ziua canale, cum ai vrea sa recomanda yt un canal nou asa din prima