| BlackManJe a întrebat:

am pus un comentariu la un concurs pe facebook si la care am dat sa dea un like nu au gasit. de ce?

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Poate fiindca au fost MULTE comentarii si le arata doar pe primele 10 si scria "see all 456 comments:!

| BlackManJe explică:

Nu mai stiu sigur.

| BlackManJe explică:

Dar mai am o intrebare! De ce cand bag ceva pe youtube se incarca foarte greu. Am filmat un meci la pes 2010 care tine 8 minute si imi ia 4 ore sa il pun pe youtube. Mentionez ca am net de 50 MP

| Popa_Andrei_1992 a răspuns:

Probabil tu le-ai dat imediat ce ai dat like.
Nu te-au gasit deoarece din cauza ca era numarul mare de comentarii/postari, sau ca te-ai inscris recent nu au avut timp destul sa dea upgrade, "site in lucru".
Funda?