| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

am permisul suspendat pentru 30 de zile, vineri se implinesc 30 zile. Mi-l dă de vineri s-au trebuie sa astept până luni? Sambata si duminica nu lucreaza...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-l vor trimite prin posta, saptamana viitoare, fiindca Politia nu lucreaza sambata si duminica.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca termenul se implineste vineri nu o sa-l primesti atunci, termenul se implineste la orele 24. O sa-l primesti abia luni.

| antimulte a răspuns:

De pe luni sa il astepti, cele 30 de zile inteleg ca se incheie vineri la 23:59, si atunci clar nu sta sa ti-l elibereze cineva.