| Dany8163 a întrebat:

Hey am nevoie sa știu am avut permisul suspendat pentru 60 de zile, luni fac exact 60 îl pot lua luni,sau trebuie sa aștept pana marți, mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Marti dimineata!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca perioada de suspendare a dreptului de a conduce se implineste luni atunci il poti reprimi doar incepand cu marti.

| danifriend11 a răspuns:

Mai exact ai avut pentru 90 de zile cred eu dar ti se reduce pedeapsa daca dai ace test 13/15.am dreptate? De cati ani detineti permisul? Il ridici cu acea dovada de la politia rutiera din apropierea ta! Bafta.

| Dany8163 explică (pentru danifriend11):

Nu, permisul a fost suspendat pe 60 de zile pentru mers pe contra sens

| fantomalmao a răspuns:

Marti