| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ajunge cu RATB-ul din Rahova, de pe Margeanului, la clubul Maxx? Sau cel putin la liceul Mircea Eliade. Am nevoie de niste ajutor pentru a sti cea mai scurta si rapida ruta pentru zona aia. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Maxx şi Eliade sunt lângă Politehnică. Cel mai uşor e să te duci la cea mai apropriată staţie de metrou şi să mergi până la staţia Petrache Poenaru. Ieşi la suprafaţă, o iei la dreapta pe bulevard şi Eliade e la 100 de metri maxim.