| ganezzz a întrebat:

de ce cand intru in game ranger sa joc nfs most wanted cu altii cand intru in camera imi apare speed. exe dont send?

Răspuns Câştigător
| JusTsNap a răspuns:

S-ar putea ca tu sa ai alta versiune de nfs, adica sunt unele nfs-uri sa presupunem ca au 2, 9gb 'originalu' si tu ai un nfs 2, 8 gb lipsindu-ti fisiere sau avand mai multe, fiind poate modificat....incearca sa descarci nfs iar ....de data asta sa fii atent la marimea exacta intreaba pe cineva care mai are nfs si joaca online ce marime are nfs-ul lui si gaseste si tu cu marime aseamantoare maxim 5-10 mb mai mic sau mai marewinking