| Adix232 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre "Notificari apeluri pierdute" la cosmote

Pentru a activa optiunea asta stiu ca se formeaza *62*178#, apel.

Sa zicem ca acum am optiunea activata. Ma suna cineva in timp ce vorbesc cu alta persoana sau am telu inchisa, ce se intampla? Se taxeaza apelantu si ii intra casuta postala?

1 răspuns:
| 1000bodies a răspuns:

Eu mi-am activat-o din telefon. Am Nokia C3. Uite unde am intrat: Setari>Setari apeluri>Apel in asteptare. Dai pe 'activati'.