| bogdan88 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de aplicatia Yahoo Mail de pe google play(Android). Deci imi pun username si parola, imi da asta inainte sa imi arate mesajele: Ne pare rau! In acest moment nu va putem accesa cutia dvs. postala. Incercati din nou mai tarziu. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-mi dau seama ce este, ce problema ai dar nu te lua dupa meowishere. Pe orice site sunt si persoane care dau raspunsuri ce-i definesc: tampite. Eu am intrat acum 20 secunde pe Yahoo si merge. S-ar putea sa fie o defectiune in zona ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa fi informat ca Yahoo s-a prapadit de tot si te mutai pe GMAIL care are tone de avantaje, cont de Youtube, google plus, backup la fotografi automat, google drive cu GB gratis.
Poate ca asta e sfarsitul, poate ca e pentru o perioda de timp. Oricum iti recomnd cu mare drag sa mergi pe Gmail happy Cauta pe net sa iti muti contul acolo.

| TheRealTrue a răspuns:

Aceeași problemă o am și eu de 3-4 zile. Am instalat din nou aplicația dar la fel. Problema e doar în aplicație, în browser mă pot loga.