| IulianOvidiu a întrebat:

Salut, am si eu o problema la facebook, nu stiu de ce la un prieten nu ii apar datele mele de baza..adica data de nastere. orasul unde locuiesc etc.iar la restul prietenilor le apare tot.

Vreau sa stiu daca am facut eu ceva sa nu ii apara lui sau el a facut ceva si daca se poate si ma ajuti si cu o rezolvare va rog?big grin

Ofer funda primului raspuns corectbig grin

1 răspuns:
| lovelywords a răspuns:

Salut! intri la profilul tau pe facebook dupa dai la about si iti apare Basic informations: de acolo poti sa modifici data nateri, locatia si tot ce-ti doresti... Sper cam fost de ajutor!