| thelovelyangel a întrebat:

Pe facebook mi-am setat liceul, data de nastere si orasul unde locuiesc sa fie PUBLICE, dar cand cineva care nu e prieten cu mine imi acceseaza contul, nu ii apar aceste lucruri. Nu le prezinta nici ultima mea stare si altele. PROMIT FUNDA

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mi se pare logic. De ce ar trebui să-i pese cuiva care nu te cunoaște de aceste detalii personale?

| Mădălllinna a răspuns:

Trebuie sa se uite la sectiunea "Despre" la profilul tau, daca nu apare nimic, trebuie sa intrii tu la setarile de confidentialitate si sa le setezi in asa fel incat sa le vada orice, sau doar prietenii tai, sau doar tu happy