| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am mai postat inca o data aceasta intrebare dar nu mi s-a raspuns...pe facebook de fiecare data cand adaugi pe cineva iti apare activitatile acelei persoane si eu de fiecare data ii dadeam ascune mesajele lui "X". acum vreau sa imi apara iar activitatile prietenilor... pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

Te duci la home jos de tot,adica jos,jos este o bara albastra pe care scrie "Older Posts" si "Edit Options", dai click pe "Edit Options" si apare o iconita si stergi cei pe care ii ai scrisi la "hide posts from", apoi nu uita sa dai save...si gatahappy