| thelovelyangel a întrebat:

Pe facebook mi-am setat liceul, data de nastere si orasul unde locuiesc sa fie PUBLICE, dar cand cineva care nu e prieten cu mine imi acceseaza contul, nu ii apar aceste lucruri. Nu le prezinta nici ultima mea stare si altele. PROMIT FUNDA!

5 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Sus ai o cheita.Dai pe ea, si dai privacy settings.Si dai la prima edit si dai everyone.bafta.

| thelovelyangel explică (pentru prizeFTW):

Fii amabil/a! Unde este cheita? Iti ofer fundee

| prizeFTW a răspuns (pentru thelovelyangel):

In bara albastra de sus, coltul din stanga sus.

| thelovelyangel explică (pentru prizeFTW):

Poti sa imi dai id-ul tau de messenger ca sa iti trimit o foto si sa vorbim mai bine?

| prizeFTW a răspuns (pentru thelovelyangel):

Ok. { schonbergalain }