| Lukian_4924 a întrebat:

Am telefon fix de la Orange(am abonament, cei de la orange ma tot bateau la cap sa iau fix si am luat)si vreau sa imi bag internet de la Romtelecom, cei de la Romtelecom imi mai dau si ei alt telefon fix?

Răspuns Câştigător
| CubDeGheață a răspuns:

Depinde de ce abonament, optiuni chestii d-astea [nu le am eu cu asa ceva] alegi tu thinking

Eu stiu ca atunci cand ai mei au decis sa cumpere un telefon fix pentru a putea ca interenetul sa fie de la cei de la Romtelecom au primit un telefon fix gratis.

Deci, orice e posibil. I don`t know thinking

1 răspuns:
| Andy2077 a răspuns:

Salut! Da iti da automat si telefon fix. Nu iti poate baga internet fara telefon fix (Telefonul + modemul sunt gratuite din cate stiu eu)... Dar sfatul meu ar fi sa te uiti si pe la ofertele de la RDC & RCS pentru ca Romtelecomul este destul de scump si o viteza de download "mica"! Bafta!