| 334499 a întrebat:

Pot renunta la telefon daca am abonament la internet de la Romtelecom?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu se poate pentru că suportul tehnic este chiar linia telefonică, am întrebat la Romtelecom! Renunţi la amândouă sau le păstrezi pe amândouă.

2 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Da, trebuie sa mergi la sediu si sa faci o cerere ca sa-ti scoata telefonulhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca furnizarea serviciului telefonic este independenta de contractul de furnizare a serv. de internet nu te poate obliga sa-ti pastrezi abonam. pentru. tel.