| MrRazvan a întrebat:

Am un Samsung GT-s5560i, si nu imi place atunci cand este doar un Widget pe o singura parte de ecran(parte=poti misca partile cand esti pe desktop)! Deci pot mari/micsora widgeturi'le? Daca da, spuneti'mi si mie cumlaughing, dac nu straight face

1 răspuns:
| Stunt3r a răspuns:

Nu poti mari sau micsora widgeturile. Ele sunt niste elemente flash sau java. Daca ele nu contin aceasta optiune nu poti sa adaugi tu asa ceva. La nici un telefon nu am auzit sa poti marii sau micsora widgeturile... Si daca nu iti place doar 1 widget, pune mai multe...

Funda?