| Silvi221 a întrebat:

Salut,Am un sistem Genius 5.1 din 2007, i-am schimbat siguranta lui de 250v/2.5A cu una de 250v/4A(acum 2 ani) pentru ca prima mi se ardea mereu, de cateva zile se aude foarte tare nu pot sa reglez nimic la el trebuie sa stau cu Master Volume dat la minim si cel din winamp tot la winamp si se aude ca si cand ar fi dat la 50% cum era inainte, nu pot sa reglez volumul de la butoanele lui decat din pc merge.Ce pot sa-i fac?

1 răspuns:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Pai i-ai schimbat siguranta cu una mai mare, nu ai ce sa-i faci, pune o siguranta ca cea de dinainte.