| Broadband a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar z5500,
ce stie sa faca de 14 milioane?
am un prieten care si-a cumparat de curand si a ajuns cu el acasa, l-a probat, i-a dat aproape blana si surpriza, se aude un pic mai tare decat genius 5005
testul l-a facut pe o placa genius 5.1 volumul la maxim, wave la 50% si volumul din winamp la 80%, (fara egalizator)
doar atat stie z5500?
care stiti zicet-mi si mie daca se merita sa dau 14 milioane pe el.

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Logitech-ul acela este mult mai bun decat Genius-ul. Deci da, il recomand. L-am testat, l-am vandut big grin
Conteaza intr-adevar si placa de sunet. Dar si cat de bine "trase" sunt melodiile. Si daca iti aranjezi frumos egalizatorul si faci setarile potrivite, o sa se auda excelent (numai bass-ul este de ajuns big grin)

| Esperança a răspuns:

E super bun. Il am eu si imi place la nebunie cum se audewinking merita toti banii.

| SoSo_6077 a răspuns:

Folosesc z5500 de ceva vreme si sunt extrem de multumit de el! pentru un sunet mai ok iti recomand si o placa audio buna cu iesiri optice sau coaxiale (creative sound blaster 2 zis )
in alta ordine de idei sistemul face toti banii, si cel mai bun de pe piata la ora actuala (parerea mea)