| Ionut2143 a întrebat:

Anul acesta trebuie sa fac practica de vara pentru facultate si ne-a zis indrumatorul de an ca trebuie sa ne cautam firme de profil. Eu sunt in domeniul informatic. Daca nu gasesc neaparat firme de profil care sa ma ia,ci de exemplu o scoala,sau o alta firma dar care ma pune sa fac practica pe post de administrator de retea sau baze de date, va fi ok?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este preferabilă o firmă de profil, să vezi cum se mănâncă IT.