| George_7978 a întrebat:

As dori sa stiu daca acest laptop isi merita banii, in ce "domeniu" se descurca cel mai bine (ma refer la ce este folosit cel mai mult si cum se descurca), dar si alte pareri PRO sau CONTRA astept! FUNDA!
http://www.altex.ro/......ux__p34142

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Orice dar nu Acer. cele mai proaste jucarii. am prieteni destui si 1 nu e multumit de laptopul ala. pica biosul, pica placa vide/de baza, coolerele dupa 3-4 luni incep sa nu mai dea randament, din 6 in 6 luni trebuie sa ii pui pasta termo-conductoare, niste rapciuge de aparate. daca vrei un laptop bun la un pret accesibil incearca Asus, Toshiba, Dell (Dell face laptopurile Alienware). eu am un Toshiba tecra a7 de 5 ani merge brici. 1 data nu am fost cu el la reparat. si de 2 ani am un Dell studio 1555, am avut o problema la placa video si a trebuit sa il repar. dar in rest merge. Sony vaio din nou este o jucarie buna la un pret cat de cat bun (cam scump, dar daca ai banii merita). nu iti lua Acer ca o sa regreti, si asta in cateva luni

1 răspuns:
| George_7978 explică:

Revin cu o alta intrebare! :) Dintre acesta
http://www.altex.ro/......ru__p35312
si
http://www.mediagalaxy.ro/catalog/index.jsp?categoryId=71&itemId=37533#
Care credeti ca ar fi mai bun? Spun ca eu nu vreau un laptop pentru gaming sau asa ceva un joc micut ceva acolo. suficient, important este pentru mine pentru muzica, filme, internet si cateva programe de lucru. Deci va rog sa ma lamuriti daca unul dintre aceste 2 laptopuri ar fi ok pentru ce doresc eu...sau astept pareri si despre aceste 2! VA MULTUMESC! Funda.