| AddyVNI a întrebat:

Salut. As dori sa stiu daca imi iau un cartus de tigari din magazin, pastrez bonul nu deschid cartusul, imi este permis sa trec cu el la aeroport? Bucuresti -Spania BCN. Sau trebuie obligatoriu sa il cumpar de acolo de la ei? Multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru orice este raspuns pe net. Citeste pe aici: https://bit.ly/3vEKa0I
Daca nu te descurci mai intreaba.

| AddyVNI explică (pentru Salontanul):

Am cautat nu e vorba de lene dar stiind cum sunt astia si schimba totul de pe o zi pe alta am zis sa intreb totusi. Sa stiu ca idee doar, oricum mai mult de un cartus nu luam si sa nu am suprize am zis sa intreb totusi. Am gasit acea pagina unde spune ce e si cum dar am zis sa fie ceva mai recent de atat happy Multumesc oricum ^^

| UserRo10 a răspuns:

E legal pentru ca sunt timbrate