| sorinispas a întrebat:

Am inteles ca ar exista un program pentru imprimante care atunci cand il instalezi impiedica imprimanta sa detecteze cartusul gol.Problema mea este ca atunci cand mi se termina tusul din cartus si apoi incarc cartusul imprimanta nu il mai recunoaste si trebuie sa cumpar altul nou care nu este ieftin circa 60 ron vreau sa stiu daca exista un asemenea program

Răspuns Câştigător
| wykyal a răspuns:

Eu am o imprimanta Canon si de cand am loato si mi s-a terminat cartusul nu mi sa mai stins ledul ca e goala de mers merge si cu ledu asa doar ca este o regula din cate am anteles la o saptamana sa scoti ceva cu ea ca se usuca tusul an cartus totusi daca nu vrea sa mearga cand dai printare din calculator ancearca separtat sa xeroxezi ceva ca poate a si da drumu a mea vad ca asa face e nebuna si nu are nici un an iar faza cu cafeaua nu ti as recomandao sper sa ti fie de ajutor

1 răspuns:
| pedobear a răspuns:

NU exista dar poti incerca sa deschizi cartusul cu surubelnita si sa torni cafea filtrata pentru negru. Eu asa fac. La color nu stiu ce merge ca eu am imprimanta alb-negru.