| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi iau un telefon nou si nu stiu de la ce magazin sa il cumpar nu ma pot hotari intre domo,altex si eMAG, telefonul este Allview p5 quad ca am auzit ca e bun la jocuri,net, etc. Funda

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu conteaza de unde il cumperi. Sunt la fel de bune toate aceste magazine. Eu mi-am luat un Allview V1 Viper. Este excelent! Are tot procesor quad core.

| BlackRose08 a răspuns:

Eu iti recomand sa il iei de pe eMAG. E un site bun, si livrarea iti vine intr-o zi sau doua. Eu mi-am comandat de acolo multe lucruri (laptop-uri, telefon) si am fost foarte multumita.

| Sn4k3 a răspuns:

Vezi unde e mai ieftin pentru ca toate sunt magazine bune. Unde e mai ieftin de acolo il iei.

| AlexL28 a răspuns:

Incearca si pe cel.ro
sincer, e un site derios si sunt mai ieftine ca pe eMAG, dar acum vezi tu...