| florinnichita a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu de ce nu imi merge GTA 4 cum trebuie deoarece eu am Procesor :Intel Core 2 Duo 2, 20 GHZ; 3 gb pe ram; placa video gigabyte geforce 8500gt 512 mb

P.S. Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Ai placa video prea slaba! I-ati una noua! Pt GAMMING iti recomand una de 2000 si ceva de MB! Si din cauza procesorului k e cam slab, dar si cu acest procesor s-ar pute sa-ti mearga da cam greu! Si mie nu-mi mergea GTA SAN-ANDREAS, se tot bloca din cauza procesorului si din cand in cand se facea ecranul in multe culori asta finca am placa video ca a ta!

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Vezi cum stai cu temperaturile si actualizarea driverelor.
Succes!

| cristiiiiiii a răspuns:

Poate pc tau are unele probleme...sau poate nu ai luat jocul de unde trebuie

Răspuns utilizator avertizat
| availablehandyman a răspuns:

Pai da dar se poate sa ai procesoru obosit s-au placa de baza!

| MotanuJmekerit a răspuns:

Ai nevoie de un PC mai bun procesor bun si placa buna.Iar daca iti face fite ( SE MISCA IMAGINEA IN TOATE PARTILE ) iti trebuie un crack de la RaZor 1911 si un Patch.

| Lauretiu1234 a răspuns:

Ce windows ai? daca ai window xp sau oricare alt windows decat 7 sau vista nu iti merge are ceva mai special windowsul 7 care ii trebuie la GTA dar normal ca daca ai window xp nu merge