| Dymytros a întrebat:

as vrea si eu un fishbot bun pentru Metin2RO, da sa nu aiba virusi si sa mearga ca am mai incercat si altele si nu merg, daca e bagati id : dymytros96@yahoo.com si dati-mi pe mess!

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Maskeried a răspuns:

Frate daca gasesti cauta-ma s p mine pe onlybestf@yahoo.com

| ZeitaBeta a răspuns:

Uite un Fishbot bun http://www.filehost.ro/28861914/FishBot2_4_exe/
Nici nu trebuie sa ii faci setari, sunt automate in functie de undita ta. Prinzi cu pana a 50% mai multi pesti decat in general si iti mareste si cu 30% sansa de a primi o scoica.