| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,as vrea si eu un screen recorder destul de bun, ca am filmat cu obs si se intrerupea si am filmat degaba crying acum iar trebuie sa o iau de la inceput desi era cea mai buna filmare. Funda

5 răspunsuri:
| vlad77777 a răspuns:

Iati Fraps piratat sau daca nu cumparal.
Fraps(Nu face Lag)
Bandicam(Are mai multe optiuni + Buton de Pauza)

| adrianbestboy98 explică (pentru vlad77777):

Fraps e prost ca l-am incercat si bandicam filmeaza 10 minute

| vlad77777 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Eu le am pe amandoua, stiu ca fraps are cam putine setari
dar e bazat pe 720p si filmeaza fara lag.
Iar bandicam daca vrei mai mult de 10 min iatil piratat
cumparal.

| vlad77777 a răspuns:

Cum adica nu stiu? N-ai facut tu ceva bine..Io fac YouTube de aprox.
un an si stiu...

| adrianbestboy98 explică (pentru vlad77777):

Hai lasa-ma cu din astea daca stiai imi recomandai ceva bun dar tu mi-ai recomandat numai rahaturi