| andrey1412 a întrebat:

Salut, aveam o pagina de Facebook cu 1.000 de likeuri si mi-a fost furata de un admin, care i-a sters pe toti. Imaginile si tot continutul imi apartin, cum il pot raporta la Facebook pentru furt sau cum sa ii inchid pagina, macar atat?

4 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Daca nu e secret, nu ne spui si noua despre ce pagina e vorba? (presupun ca din moment ce a fost o pagina publica, nu ai nimic de ascuns in ea) pagina o putem raporta si noi cei de pe TPU, cu cat sunt mai multe raportari (de la mai multe persoane) cu atat o inchide mai repede cei de la Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionescu_Adrian_1990 a răspuns:

Salut intra pe contul tau Fb si cauta raportare iti va trebui si poza buletinului tau

Răspuns utilizator avertizat