| LeonardRoller a întrebat:

Salut.Cand vreau sa intru pe facebook imi scrie asa:"Your account has been temporarily suspended". Ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi da, că ai dat cereri de prietenie în neştire... Dă-i acolo "Continue", apoi "Next" şi "Confirm", o să-ţi scrie că e suspendat pe 4 sau 7 zile, dai ok şi poţi intra pe cont, doar că zilele următoare nu mai poţi trimite cereri de prietenie. Iar când se deblochează, limitează-te la 20 pe zi...

| ionutz03 a răspuns:

Mai mult ca sigur ai dat cerere de prietenie cuiva care te-a reclamat. Trebuie doar sa astepti sa treaca numarul zilelor de suspendare si apoi poti din nou sa il folosesti

| DanuTzCarbon a răspuns:

Sa astepti... contul a fost suspendat... a patit-o fratele meu happy

| LaraMaya a răspuns:

Hay! pai contul dau de pe Facebook este deocamndata suspendat! nu stiu de ce... daca citesti cu atentie sau traduci pe net o sa iti spuna ce sa faci! sper ca te-am ajutat!happy

| Razvanel99 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie,ce iti mai cere,sa bagi un nr de telefon? Daca iti cere sa bagi nr. de tel., baga-l pe al tau, vei primi un sms de la facebook in care se va afla un cod.Codul acela trebuie sa il bagi acolo unde iti cere pe facebook si GATA!
Funda? big grin

| Daliinda a răspuns:

Sa astepti. sau sa incerci din nouhee hee