| I3oLLinG3r a întrebat:

Ce credeti voi despre laptopurile Made In China(in legatura cu calitatea lor)?
Si ceva informatii despre laptopurile Packard Bell daca stiti?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Cele made in China sunt de calitate inferioara si nu dureaza mult.
Sunt imi multe modele Packard Bell
Uite cateva :
1. Packard Bell este una dintre companiile care nu puteau lipsi la update-urile de toamnă. Aceasta aduce vechiul model EasyNote TV cu o nouă echipare, de data aceasta cu procesor și placă video AMD.
2. Packard Bell a anunțat de curând modelul EasyNote TE cu APU AMD. Cei de la Acer încearcă să diferențieze cât mai bine produsele, așa că Packard Bell e acum poziționat mai mult pe laptop-urile cu prețuri accesibile, noul model având un preț de pornire de 399 de euro.
3.Packard Bell EasyNote NE și TE de 14 și 15.6 inch sunt dedicate activităților multimedia și editare video. Vin echipate cu plăci video Nvidia și vor fi disponibile din iunie anul acesta.
4.Packard Bell a scos noi serii de notebook-uri echipate cu procesoare Intel Ivy Bridge. Acestea sunt EasyNote TV și EasyNote LV, au mărimi diferite, de 15.6 inch și de 17.3 inch și vin în trei culori.
5.Packard Bell, un alt producător de portabile şi subsidiar Acer, a prezentat la Berlin gama EasyNote cu AMD LLANO. Au fost expuse 2 variante de configuraţii şi în 2 culori: roşu şi alb.
6.Luna viitoare, Packard Bell va lansa o nouă generaţie de portabile, care vor veni echipate cu procesoarele Intel Sandy Bridge. Printre acestea se va afla şi Easy Note NS, un
7.Notebook-ul cu display de 13.3 inch Packard Bell EasyNote Butterfly S a fost recent anunţat în Italia. Cu un design thin-and-light, pare să fie cel mai subţire laptop lansat până
8.Nici n-a trecut mult de când Packard Bell a anunţat noile serii de laptop-uri EasyNote M pentru Europa că în Italia au şi apărut deja primele configuraţii. Este vorba despre
9.Cei de la Packard Bell pregătesc o nouă serie de laptop-uri echipate cu procesoarele Intel Core 2010. Aceasta va purta numele de EasyNote M şi va fi disponibilă pe pieţele
Funda?!?!