| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut, ce inseamna cand visezi ca omori pe cineva? Multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca urasti acea persoana, sau o invidiezi.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Visele nu au legătură cu viitorul.

| slayer09 a răspuns:

Parerea mea e ca ai destula suparare in inima ta si visele iti arata intr-un fel reprimarea, refularea supararii, maniei din inima ta, din dorinta de a face rau cuiva care te-a suparat in ziua aceea si nu numai.

| CapDeSfecla a răspuns:

Nimic,pur si simplu doar gânduri fara vreo însemnătate.

| Claudiu1009 a răspuns:

De obicei visele au o legătură cu gândul cu care ai adormit. Oamenii care viseaza ca ucid pe cineva ascund in ei agresivitate si ura. Sunt, de cele mai multe ori, persoane introvertite care, cu greu, isi fac relatii in societate