| BezeaToxica a întrebat:

Ce parere aveti despre E-boda Eruption v200? E bun? A vrea sa aud cateva pareri si de la cineva care detine acest telefon de ceva timp!

Răspuns Câştigător
| FusTanGiuL a răspuns:

Salut! E-Boda Eruption v200 este un telefon foarte bun. Ti-l recomand, eu detin acest smartphone si sunt extrem de multumit de el. Jocurile ruleaza perfect, camera face poze foarte clare, ecranul este ok...nu am nimic de reprosat. Bafta!

3 răspunsuri:
| Jokerh6662 a răspuns:

L-am avut nu prea m-a impresionat sad

| Edimbc a răspuns:

Telefonul e destul de bun.Dar de preferat ar fi sa nu iti iei ceva facut de romani(E-Boda, Serioux, Allview) pentru ca nu sunt facute cu mare grija.Mai bine ceva Samsung sau Asus.

| ionutz080511 a răspuns:

E-boda face telefoane
destul de bune, dar parerile sunt impartite. Uni cred ca nu sunt bune, altii ca sunt bune. Sincer cred ca sunt bunicele, iar telefonul este bun. Asta este parerea mea. Sper ca te-am ajutat happy