| daηă a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu youtube-ul? Ce aş putea face ca să revină la normal? Nu-mi place deloc cum arată...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a schimbat designul, nu ai ce-i face, mie m-i se pare ca merge mai greu, dar nah, asta e...

| anonymous09 a răspuns:

Nu prea poti sa-i faci nimic. doar un feedback dar nu ajuta cu nimic. cand le pica lor fisa si o sa vada ca mai multi nu o sa le placa noul design, poate o sa-l schimbe

| Goguryeo a răspuns:

Interfața fiind schimbată de către conducătorii site-ului, nu poți face nimic ăentru a schimba design-ul.

| daηă explică (pentru Goguryeo):

straight face

| Goguryeo a răspuns (pentru daηă):

Asta-i viața, nimic nu se poate face, poate după mai multe plângeri o să revină la cea normală.

| daηă explică (pentru Goguryeo):

Ai dreptate...