| catalin221997 a întrebat:

Salut cine imi poate da un exemplu de unu nume pentru o adresa de gmail dar sa fie fara numele meu
ex: asdedama@gmail.com

Răspuns Câştigător
| LivingDead a răspuns:

Catalin_the_elder_god@gmail.com

1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti folosesti numele tau pentru ca vei avea nevoie de un email "normal" in scurt timp cand ti se va cere la o banca la liceu/facultate si nu e foarte confortabil sa ai id-uri de genu bunoku223 brunetzic77 si alte prostii de genu, daca vrei sa fie un email serios si de durata nume.prenume@gmail.com
prenume.nume@gmail.com
nume_prenume@gmail.com
prenume_nume@gmail.com
Vezi tu care este liberwinking