| butterfly2013 a întrebat:

Salut..Cine stie ce programa pot sa folosesc ca sa fac negativul(fonograma) cintecului? sau poate este vreun site?

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

O.K., nu sunt cel mai experimentat in treburi de-astea si poate de aceea metoda asta este cam inceata: descarci melodia in format mp3-->intrii in movie maker[orice windows il are]--> inserezi melodia--> pe parcursul melodiei inserezi versurile melodiei ca fiind,, Credits'' si apar cursiv de jos in sus. Avantaje: nu ai nevoie de multe programe sau performante mari, programul este usor de utilizat
Dezavantaje: nu isi vor schimba cuvintele culoarea pe masura ce ar trebui sa fie cantate. Poti rezolva asta folosind programul Vegas in loc de Movie Maker pentru a face filmul, insa nu stiu de unde il poti descarca sau daca este free-ware sau payment onlystraight face sory