| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun site pe care poti sa stergi versurile cintecului? Plizzz... FUNDA!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista asa ceva! Nici site si nici program!

| fantastica a răspuns (pentru neluL):

Exista! O fosta culega de-a mea gasit astfel de siteuri si mereu stergea versurile la cintice, le scusta, agauga..."as intreba-o, dar nu stiu cum s-o gasecs, demult nu tinem legatu si nici alti colegi."

| neluL a răspuns (pentru fantastica):

Mai omule,ce nu intelegi?! Nu s-a inventat pana acum un program care sa iti stearga versurile dintr-o melodie! Si nu stau acum sa-ti explic ca timbrul vocii dintr-o melodie este in acelasi ton cu instrumentalu in unele locuri si atunci daca ar exista un program asa cum sustii, acel program va sterge odata cu vocea si instrumentalul... e mult de explicat! In schimb tu imi spui de un site sau mai multe! Pai nu poate un program de cateva mii de euro sa faca treaba asta si poate un site sa o faca mokka? Casele, studiourile de productie muzicala ce rol mai au? ar da faliment! Un negativ se face in studiouri profesionale si reprezinta originalul in proportie de 90%. Un studio profesional ajunge si pana la 2 milioane dolari si tu spui ca un site face mokka ceea ce face un studio de productie muzicala! ca sa tai o melodie DA se poate face online aici http://mp3cut.net/ (incarci melodia->selectezi intervalul care il vrei->clik pe split & download) Ca sa remixezi online DA se poate aici -> http://www.looplabs.com/ Ca sa te inregistrezi cu vocea online DA se poate aici http://soundcloud.com/ Dar atat! Altceva nu mai poti face! Esti limitat.