| TheKKosmyyn a întrebat:

Cine stie un program de facut clipuri? Unul bun cu melodie si de toate.

Răspuns Câştigător
| Moniix0 a răspuns:

Eu ştiu Windows Movie Maker love struck. Îl ai în pc dejawinking. Este gata el instalat :*
E uşor de utilizat love struck.
Eu una îmi descarc să zicem episoadele sau un film şi am descărcat un program unde aleg bucăţiile bune :X. Şi îl salvez în wmv. Se numeşte Ultra Video Spitter love struck. E uşor de folosit love struck. Îmi descarc melodiile audio care le vreau şi apoi încep în Windows Movie Maker :X

5 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Windows Movie Maker
http://youtu.be/dgc7phJiLVs
Proshow gold
http://youtu.be/cn0aXToiNw0

| Andreea2239 a răspuns:

Movie Maker

| Damian_Ana_1998 a răspuns:

Sony Vegas Movie Studio HD Platinum,
VideoPad Video Editor, ImTOO Video Cutter, Video Cutter, Xilisoft Video Cutter, Free Video Cutter, PRVsoft Video Cutter, AVS Video Editor, VirtualDub, Avid Studio. Dar cel mai bun e VideoPad. :3

| CookieStar_Elisa_1996 a răspuns:

Sony Vegas pro 11
aici e guidul de downloadare gratis:
http://www.youtube.com/watch?v=vrJ2pTfOR7Y&feature=related

| sebisebisebi a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie pentru ca am un canal pe youtube (SebiZonaDeRas) si am niste videouri deci ma pricep la programe si poate o sa fac un vlog
Programele sunt
Vegas Pro 9(nici eu nu stiu sa-l folosesc bine si mearga la mate-info)
Inteli Studio(simplu si bun)
Windows Movie Maker(putin mai greu dar bun)
Fraps 3.4.7(pentru camere web si e cam greu)
si PhotoFiltre(e pentru imagini foarte simplu si foarte bun)
HAVE fUN happy big grin happy big grin