| anonim_4396 a întrebat:

BUNAhappy am nevoie de un program de facut clipuri din pozehee hee
stie cineva?

7 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Windows movie maker
Start - all progr - movie maker

| arn64 a răspuns:

Foloseste Windows Movie Maker

| zooooza a răspuns:

Power Point. Sper sa te ajute.

| ThePoet a răspuns:

Vrei sa spui clipuri CU poze (cred). Daca e asa atunci exista Windows Movie Maker pe care sigur il ai instalat in calculator numa sa il cauti.

| Freshtoxick a răspuns:

In primul rand Windows movie maker.
microsoft photo story [ http://www.softpedia.com/......ory.shtml]
proshow gold, autoProducer6 dar cel mai bun e "cauta pe google"

| madutzaa19 a răspuns:

Cauta Proshow

| Andreea_9565 a răspuns:

Incearca Proshow Gold. Il poti descarca de aici www.fisierulmeu.ro :D