| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum pot sa calculez la matematica, la inmultire, la calcul, la orice.

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Cu ajutorul calculatorului virtual. Deschizi Search-ul windowsului tău şi scrii calculator. Dacă nu îl găseşti foloseşte http://www.metacalc.com/

4 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

Cum vrei tu. Poti calcula repede, incet, corect sau aiurea. Este decizia ta.

| ioana1704 a răspuns:

Cum vrei : cu creionul pe hartie, in cap sau cu ajutorul calculatorului. Fi mai explicita sau nu te poti exprima corect in lb romana?

| anidanila a răspuns:

Cu capul;-) bafta;-)!

| Danut_Dobromir_1986 a răspuns:

As dori sa calculez la matematica.