| ionger a întrebat:

Salut cum pot sa fac internetu sa mearga mai repede am internet la wind italia cand lam luat mia mers bine 5 luni de 3 luni imi merge greu il folosesc pe telefon Samsung galaxy s 3 si nu stiu dece merge greu

Răspuns Câştigător
| Sebi141996 a răspuns:

Ai putin Mb si iti nu ai semnal asa bunwinking

1 răspuns:
| sNex96 a răspuns:

Nu ai cum să îl faci să meargă mai repede. Du-te la firma respectivă și spune-le ca merge greu. Acum depinde și cât de bun este internetul la care ai abonament pentru că nu esti numai tu singur pe acea bandă.