| DoarEu01 a întrebat:

Salut, recent am cumparat un telefon samsung galaxy ace din italia si am venit cu el aici dar nu stiu cum sa fac internetul sa mearga va rog spuneti-mi setarile sau ce ar trebui sa fac ca sa mearga netu... mi-am facut optiune cu min si internet(150mb internet) si nu merge... nu merg nici setarile de pe orange.ro. Va rog spuneti-mi ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Cz_Annelise_1987 a răspuns:

Daca nu ai reusit sa descarci setarile de pe Internet, iti recomand sa mergi in Orange store si iti vor face setarile acolo, contra-cost. Sa inteleg ca ai decodat telefonul?