| Legos a întrebat:

Salut! Cum pot trimite ceva prin fan courier? E prima data cand fac asta, as putea sa il predau la sediu? Si trebuie sa scriu eu pe foaie datele sau? Multumesc

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Exact asa..si sa platesti la final

| UserRo10 a răspuns:

Mergi la sediu si spune ca vrei sa trimiti ceva. Iti vor cere toate datele si vor cantari coletul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i obligatoriu sa mergi la sediu. Suni la ei si vin acasa: https://bit.ly/3EbXVIT
Pentru produsele mici au ei pungi de plastic de marimea unei sacose de la magazin. Daca le spui pot aduce si ambalaje mai mari.