| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate ajunge la Liceul Train Vuia din zona unirii? Am treaba luni acolo, multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E important in ce localitate si de unde pornestI? Ca la Oradea iti spun eu, dar la Craiova, Bucuresti, etc, e mai complicat. Ce-o fi asa greu sa formulezi o intrebare completa?!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acum mi-am dat seama ca esti din Bucuresti: esti needucat. Jignesti fara sa te fi jignit. Unirii este si la Oradea. Faptul ca tu habar n-ai sa pui o intrebare (formularea intrebarilor, se invata pe vremea mea, in clasa a VI-a) nu te indrituieste cu nimic sa ma jignesti. Dar de unde nu este, nici Dumnezeu nu cere! Cam asa sunteti toti astia din Bucuresti: cu cei 7 ani de acasa lipsa. Nu degeaba sunteti numiti peiorativ "mitici".

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta-i viata! Nu ma cunosti dar imi dai verdicte. Asta demonstreaza cat de "inteligent" esti tu, Mitica!