| denisTiky a întrebat:

Daca comand o tigara electronica de pe un site si o ridic de la posta, trebuie sa am 18 ani impliniti ca sa pot face asta? Nu e pentru mine, pentru un prieten.

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca este pe numele tau trimiterea, nu te intreaba nimeni nimic. Mai ales ca orice obiect trebuie sa fie impachetat. Cine vede ce ai tu in pachet?

| denisTiky explică (pentru CodrutElian1990):

Mersi

| aADI a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin și de bani să ridici comanda atât.

| darrio2007 a răspuns:

De unde stie aia de la posta ce ai tu in pachet? Dar prietenul de ce nu poate sa-l ridice?