| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Daca is barbat si fac o comanda la bolt,, woman for woman" e vreo problema?
O sa ma refuze sau?

19 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Te vor refuza pentru ca acele femei s-au saturat sa fie agresate si jignite de idioti si libidinosi. De aia lucreaza ele acolo.

| maphiotul a răspuns (pentru Salontanul):

O sa iti trimit o filmare pe messenger cum o sa fiu doar eu cu ea in mașina(uber) laughing

| Salontanul a răspuns (pentru maphiotul):

Nu zic ca nu se poate, dar asta pentru ca vor bani. Majoritatea, insa, vor refuza.

| gabicoo a răspuns:

Nu. Dar va veni sa te ia unul imbracat in rochie.
winking

| 120bulevard a răspuns:

Normal ca o sa te refuze, eu intotdeauna as prefera sa ma conduca un barbat undeva decat o femeie, daca tie nu-ti place sa stai cu barbati inseamna ca nici lor nu le place sa stea cu barbati, si chiar si asa, mori daca stai 5-10 minute intr-o masina condusa de un barbat? Asa "mafiot" esti tu? happy Ca sa inteleg, tu tot la femei cred te tunzi, doar cu foarfeca asa in stil mafiot

| maphiotul a răspuns (pentru 120bulevard):

Ai dreptate 101% cu tunsu'
Nu m-as tunde la un barbat nici sa ma plateasca el pe mine+ciubuc
Si e vorba de o cursa de vreo 40 de minute, nu 5-10

| Paracetamol0lol a răspuns:

Dacă ești dubios și ai alte intenții, clar o să te refuze

| maphiotul a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Nu is nici dubios nici intentii ciudate nu am laughing
Doar ca is homofob.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru maphiotul):

Cam trist, cu ce te ar deranja ca 2 bărbați/ femei fac dulce dragoste? ://

| maphiotul a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Sa facă liniștiți, dar nu is obligat sa suport prezența unui bărbat intr-un spațiu mic inchis.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru maphiotul):

Păi ce legătură are? happy presupui că toți bărbații care lucrează la bolt sunt homosexuali ori crezi că e "gay" da 2 bărbați să fie singuri într-o mașină?

| maphiotul a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Nu suport sa stau intr-un spatiu inchis cu un barbat.
Punct.

| supadeceapa a răspuns (pentru maphiotul):

Nici ele nu suportă să stea într-un spațiu închis cu un bărbat, de aia lucrează acolo. Ia pejosul.

| maphiotul a răspuns (pentru supadeceapa):

Stai tranquillo ca rezolv eu'
O sa-i zic ca nevasta nu mai vine sau inventez ceva

| supadeceapa a răspuns (pentru maphiotul):

Grețos, sper să accepte cursa, să stai după ea 30 de minute și când te vede să te lase acolo big grin după ce că-s puține mașini pentru femei le mai ocupi și tu pentru un moft. Schimbă-ți numele în panseluță.

| maphiotul a răspuns (pentru supadeceapa):

Bine boss laughing

| maphiotul a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu e un moft, e un principiu si o alergie cronică

| mi25 a răspuns (pentru maphiotul):

Tu nu esti homofob, tu esti bolnav psihic. Iti recomand un psiholog sau cel mai bine, un psihiatru. Stii ca pe cand era armata obligatorie, asemenea cazuri erau rezolvate prin internarea intr-un sanatoriu psihiatric?!