| Gabi_Gabytzu_1993 a întrebat:

Salut dc nu imi apar melodiile cand bag sticul in casetofonul masini, in calculator imi merg, precizez ca alt stic merge in casetofon

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca s-ar putea ca radiocasetofonul sa nu suporte formatul melodiilor de pe stick.

| NLS a răspuns:

Stickul trebuie sa fie USB 2.0! (cele USB 3.0 NU merg)
si trebuie de preferinta formatat in FAT32
Formatul melodiilor trebuie luat in seama doar daca casetofonul e mai vechi de 2010, cele mai noi cunosc FLAC si alte formate raspandite

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Salut, vezi ce format au celelalte stick.uri care merg, fat32 ntfs, și apoi formateza.ti stick.ul în același format și pune melodiile pe el. 99% o sa meargă