| Badoi_Valentines_1987 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un
Amplificator audio : se numeste "intervision model-AVD-888" intrebarea mea este cum pot sa-l instalez cu boxe si subwoofer. Adica unde introdus firele. Ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut Amplificatorul este de fapt amplituner are si radio nu? Boxele le conectezi in clemele unde scrie speakers, si pui la culori, firele roșii in clemele roșii firele negre in clemele negre, după aceea vezi ca ai mufele rca roșu la roșu si alb la alb asa le introduci in locurile unde scriue in, out. Ai boxe?