| anonim_4396 a întrebat:

Salut din nou, as dori sa stiu si eu cum pot executa un fisier html dintr-un alt fisier html, am incercat si cu
>
dar degeaba nu merge; Deci am un fisier tutcom.html (un index mai bine zis) si am facut alt fisier scripts_team.html care sa contina scripturi, deci vreau ca tutcom.html sa execute automat fisierul scripts_team.html

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Fisierele script le incarci cu js. daca e html o sa incarce linkul(pagina) eventual