| Biancaaa6729 a întrebat:

Salut, elevilor de clasa a 8-a. Nu stiti daca rezultatele de la evaluare nationala se afiseaza pe vreun site si cand? Dau FUNDA! Ati stiut la evaluarea >nationaala?:

5 răspunsuri:
| Aida_3174 a răspuns:

Salut Bia, am dat si eu examene si ma bucur ca am scapat de ele worried. Se vor afisa, dar mai tarziu decat la scoli.Mai bine te duci direct la scoala si te uiti cu ohii tai pe liste pentru ca eu am patit asa la bilingv.M-a anuntat un coleg ca am picat si de fapt trecusem cu o nota maricica...M-am descurcat binisor si la mate si la romana big grin. Noroc in continuare!big grin

| madaluhsha a răspuns:

Salut.Rezultatele se afiseaza maine pana la ora 14:00, poate la unele scolii s-au afisat, dar la scoala unde sunt eu stiu ca s-au inchis portile.deci poate nu s-au afisat. La evaluare am stiu, dar totusi nu cred ca voi lua o nota mare, adica nota mare la mine inseamna peste 8, 50. Sper sa luam nota mare si ziua de maine sa ne aduca la toti vesti bune.happy

| Azeℓℓe a răspuns:

La scoala se va afisa. Nu stiu daca se va afisa si pe un site. Maine pana-n 14:00. Am stiut.

Funda?:d

| Melanie_8842 a răspuns:

eu am auzit ca rezultatele se vor afisa in seara asta, dar nu a aparut nimic pana acum poti cuta sh tu pehttp://www.admitereliceu.ro/rezultate-admitere-liceu-2011 dar daca nu vor aparea in seara asta maine cu siguranta vor fi. pai c sa zic la romana am km avut emotii, sigur nu iau mai mult de 9, da la mate am facut tot.