| joshua12 a întrebat:

Salut, eram la liceu si na stiti cum e, 1 martie, martisoare flori la profesoare etc.
na, si dupa ce o colega i-a dat flori lu doamna de romana aceasta a vrut sa faca un gest frumos sa ne pupe pe toti pe obraz, stiti cum e pupicu ala cand mergeti la rude sau etc, un pupic pe un obraz, unul pe obraz, intrebarea mea e urmatoarea, e posibil sa se transmite bacterii sau ceva virusuri herpes de la colegii mei care doamne i-a pupat?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ești ipohondru, aparent.
In cel mai rău caz, face ea, nu tu.

| Dragobeta a răspuns:

Fugi de aici! Exagerezi.
Nu patesti nimic.