| AyU a întrebat:

Nu stiu ce sa cred...

Ii un tip...mai mare cu 2 ani ca mine. Santem la acelasi liceu si culmea clasele ne sunt la amandoi la acelasi etaj. Din vara imi facea ochi dulci si imi trimitea bezele, si acum ca a inceput scoala in fiecare zi imi face cu ochiul, sau vine si ma ia pe dupa cap, sau chiar imi cere sa il pup pe obraz si ma intreaba daca il las sa ma pupe si el.
Ne'am pupat pe obraz etc. dar din pacate il vad des ca o ia in brate pe colega mea. Ce ii drept ii ca pe ea o cunoaste de mult, si pe mine numa de acum, dar nu stiu ce sa cred. Nu a pupato niciodata si prietenele mele spun ca pare interesat de mine mai mult, si una din prietene a aflat de la colegii lui ca le-a spus ca sunt draguta, de treaba, faina etc.
Oricum azi am fost la Let's Do It Romania si a fost si el. Aceea colega nu a fost, si cand eram toti la gramada il surprindeam ca se uita la mine, dimineata a venit sa povestim, iar dupa masa cand coboram din padure, a venit din nou sa ma intrebe daca il las sa il sarut, iar cand am spus da, m-a sarutat pe buze...whistling
Un mic sarut, fara limba sau ceva, dar totusi nu stiu ce sa cred...straight face
Voi ce credeti? Ma place sau nu?batting eyelashes
Cel mai bun si mai detaliat raspuns primeste fundita :X
Mercii :*:*

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Oo vai cat de dragutlove struck va`ti sarutat in mijlocul padurii smug puppy dog eyes sigur te place altfel nu s`ar uita intr`una la tine si nu te`ar pupa mereusmug Eu sper sa te fi ajutat si bafta!:* PS: sa fiti fericiti smugbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Te place, sigur... nu e evident?happy

| MâţaD a răspuns:

Fara alte introduceri, fara alte prezentari...DA!happy